Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Komşu Teyze 2
İlk hikayem olduğu için olay örgüsünün içine fazla girip biraz sıkıcı kaçıyor olabilir ama elimden geldiğince detaylı anlatmaya çalışıyorum.

2. kısım

Zeliha teyzenin evinden ayrıldıktan sonra o gün akşam uyku tutmadı. acaba doğru mu yaptım bunu söylemekle diye düşünüp durdum fakat olan olmuştu, artık bir yola girmiştim ve çizgimi bozmamam gerekliydi. sonuçta yalnız başına yaşayan bir kadın. bu kedilerden dolayı karşı apartman zaten kadına uyuz, içten içe bir çekilmezlik var yani. hee aynı şey benim içinde geçerliydi. yok köpek gece havladı bilmemne vs. zaten bu tarz şeylerle birbirimize komşuluk arkadaşlık kurmuştuk.

Ertesi gün sabah sıradan bir hafta içi… arka bahçeye gidip köpekle ilgilenirken bir yandan da acaba denk gelir miyiz diye vakit geçiriyorum. çok büyük bir bahçe değil her iki binanın da. yani o balkonda ben bahçede olduğum zaman aramızda taş çatlasın 2 metre oluyor. herneyse.. yine altında capri tarzı birşey, vücuduna oturmuş ama tayt diyemiycem üstünde kolsuz bir penye. kol kısımlarından o koca göğüsleri görünüyor, beni deli ediyordu.

günaydın diyerek başladım sohbete, ama o çokta sıcak davranmadı bu sefer bana, sanki nezaketen günaydın demiş gibi geldi bana. zaten hareketleri de öyleydi. kedilere mama verdi, biraz balkonu vileda yaptı.
bunları yaparken eğilip kalkıyor, bir sağa bir sola sallanıyor. resmen olduğum yerde deli oluyordum. işin içinde sanki kur yapmak gibi bir durum vardı..

tabi benim ufaklıktaki hareketlenmeyi hissedince hiç gizlemeye çalışmadım. öyle abartılacak türde, kalın uzun bir aletim yok. kendi halinde takılan küçük esnaf gibi bişey.. ama şortumun içinde kalkınca bariz bir şekilde belli oluyor. birde ben tam dik konuma gelsin iyice gözüksün diye ufak hareketlerle çaktırmadan ayar veriyorum. ki onun gözü de sikimde, eğilince göz ucuyla bakıyor, sonra işine devam ediyor, kaçamak bakışlarla yokluyordu beni. bir ara resmen gözü daldı boşta. çok değil, 1-2 saniye içinde oldu herşey. o benim sikime baktı, ben onun baktığını gördüm. o gördüğümü farketti, küçük bir tebessüm ve benim yüzümde oluşan karşılığı, sonra içeriye girdi.

mutluluktan havaya ucuyorum o anda, ne istesem oluyor, heralde şimdi koşsam evine gitsem kesin verir bana falan gibi düşünceler. ki verdi de zaten ama o kısıma yavaştan geliyorum 🙂

öğleden sonra dışarıya çıksın diye bekledim hep evini gözledim ama yok çıkmadı.
ertesi gün akşamüstü çıktı dışarıya markete gitmek için. dönüşünde yakaladım yine. aynı senaryo, taktik belli çünkü, yardım edeyim diyicem poşetleri taşımak için, ardından oda eve davet edicek. çünkü öyle pat kapı gidesim yok bir yandan da mahallede bi dedikodu olurmu gören eden falan o tarz bir tırsma var.

biz eve geçtik, çay demlemiş çıkmadan önce, altını yaktı tekrar, ısınınca koydu, birazda bisküvi..
o bana bakıyor ben ona bakıyorum ama ne diyicem bilmiyorum, o girdi konuya çünkü o gün orada niye konuştuğumuz belliydi.

+ evet sen kazandın, kocamdan uzaktayım, bazı şeyler kolay olmuyor, uzun zaman etrafımda böylesi uyarıcı şeyler yokken birden senin ortaya çıkıp gözüme girmeye çalışman beni tetikliyor, ama unutma ki bu bir aşk değil. Almanya’dayken eşimin de çalışma saatleri yüzünden bu sorunları yaşadım hep, onun istediği şekilde ilişki yaşar, o tatmin olur, sabah işi bahane eder erkenden uyur, bende alabildiğim kadar zevkle kala kalırdım. bu çok kötü bir his.

– ortada kazanan birisi varsa o sadece ben değilim. ben bu yaşanmışlıkları sende hissettiğim için buradayım, ve yardım edebileceğimi söyledim. ayrıca şu kısa zaman içinde bende seni çeken birşeyler var, sürekli seni düşlüyorum, sürekli seni hayal ediyorum.

+Gerçekten istiyor musun bunu yani.

– Sen istiyorsan bir dakika bile kaybetmek istemem.

+peki madem yakışıklı beyimiz, aramızda bir sır olarak kalacak ama unutma.

derken farkettim ki saat 18:30 ‘a geliyor. telefonum çaldığında evden arıyorlarda. “biz işten geldik, sen neredesin”
diye.

“şimdi gitmem lazım ama geri gelicem. akşamı bekler misin ?” diyince başını salladı.

oda istiyordu artık. bugün istediğime kavuşacaktım. Eve döndüm ve akşam yemeğinden sonra bir süre oturdum yaklaşık yarım saat kadar. ardından ben biraz hava alayım diye çıktım. hızlı adımlarla zelihanın evine yöneldim.
kapıyı çaldım. açtı, üzerinde kırmızı saten bir gecelik. altında siyah naylon çoraplar. üstü tüylü hafif topuklu terlikler. saçlar kısa, hafif bir makyaj ( bu kadın böyle giyinir miymiş yahu diyorum kendi kendime )

gülümseyerek hoşgeldin dedi ve içeri girdim.

“olmuş mu ?” diye sordu üstündekileri göstererek. “çok güzelsin gerçekten gözümü senden alamıyorum” derken benim ufaklık hareketlenmeye başlamıştı bile, direkt olarak yatak odasına doğru götürdü beni, elimi beline atmış koridordan geçiyorduk. içeriye girince yüzünü bana döndü ve hafiçe öpüşmeye başladık. ben elimi belinden kalçalarına doğru kaydırdım. o da elleriyle ensemi ve başımı yakalaşım daha da şehvetli öpüşmeye doğru ilerliyorduk. kemerimi çözüp pantolonumu indirmeye başladım. sonra o öpüşmeyi bırakıp üzerimdeki tişörtü çıkardı. bende geceliğin kollarını sıyırarak aşağıya doğru indirmeye çalıştım ama göğüslerinin büyüklüğü izin vermeyince. komple çıkardı üzerinde.

işte o kocaman göğüsler önümdeydi artık. avuçlarımı doldururcasına sıkıyordum. inlemeye başladı yavaştan. bende bir göğüsünü kaldırarak ağzıma götürdüm. ucunu dilliyor, etrafında dilimi gezdiriyordum. o inlemeler içerisinde bir yandan da benim boxerimi indirdi ve kalkmış olan sikimi eline aldı. o anda gözlerini açtı ve duraksadı. bende göğüslerini bıraktım. ağzına alacağının işaretiydi bu.

50 yaşını geçmiş bir kadın dizlerinin üzerine çökmüş, sikimi yalıyordu, bu inanılmaz birşey, ve işin komik tarafı işim olmaz diyen ben, benim sikimdi o..

sikimin başını ağzına alıyor diliyle oynuyor sonra tamamını ağzına alıyordu.
bende elimle başını kavrayarak ritim tutmaya çalışıyordum. çok fazla dayanamayıp “geliyorum” dedim. o bunu umursamadan ağzına almaya devam etti ve ben patladım ağzına. bir süre duraksadı. ve ağzının kenarından taşanlarla birlikte bir kısmını yuttu.

ben o sırada kendimi yatağa doğru bıraktım. bir an hayatın anlamını düşünürken o da yerden doğrularak yanıma uzandı, bir bacağını üzerime atıp sikimle oynamaya başladı eliyle.

bir süre sonra bu işi bırakıp ben bacak arasına doğru eğildim. yataktan yere inip bacaklarını açtım. donunu indirdiğimde karşımda duran o kıllı amı işte bütün iştahımı bozmuştu, ama bozuntuya da veremezdim.
Yalamak yerine klitorisiyle oynadım, bir elim de göğüslerinde.

inlemeye başladı tekrar. “ıhhmmm, evett.” tarzı şeyler çıkıyordu ağzından. bu beni azdırmaya yetti ve sikim sertleşinde olduğum yerden kalktım. yerden pantolonumu alıp arka cebimdeki cüzdandan prezervatifi çıkartıp taktım. sonra yatağa doğru uzanarak üstüne geldim. elimle sikimi amına hizalayıp yavaşça girmeye çalıştım ama öyle kolay olmuyordu. biraz zorlamayla başı girdi ve “ıhh” diye bir ses çıktı. sonra yavaş yavaş hiç bırakmadan içine girdim tamamen. elleriyle belimi sarmış bacaklarıyla dizlerimi kitlemiş, adeta kaçmamam için direnerek beni kendine çekiyordu.

bir kaç dakika sonra hızlanmaya başladım. ” evet, devam et, ıhhmm, çok güzel, eveet” diye inlemeleri beni deli ediyor, böyle bir kadının içinden nasıl böyle birşey çıkar diye kendime sormam, beni şaşırtıyordu.

+Nasıl böyle güzelmi
-evet hadi devam et, bırakma sakın
+bırakmam. Artık bırakmam seni hep sikicem
-evet hep sik beni böyle, erkeğimmm, hadi daha hızlı erkeğim.

hızlı değil ama ortalama bir tempo tutmuş, sert sert çarpıyordum, o da elini klitorisine atmış bir yandan da inliyordu.
“hadi erkeğim geçir amıma, sik beni, daha sert sik, ııhhmm, ooh,” derken bu aralıkta boşaldığını farkettim, yada bana öyle geldi ama bir süre sakinleşir gibi oldu, bende daha fazla dayanamayıp, hızlanarak boşaldım.

öylece yattım üzerine, sonra biraz daha öpüştük.
“harikaydın, uzun zamandır kadın olduğumu hissetmemiştim” dedi bana. teşekkür edip yavaşça kalktım üzerinde. sonra üstümü giyinip evden ayrıldım.

Daha sonrasında bir kez daha birlikte olduk. bu sefer bir fantezi kurarak gerçekleştirdik bunu. ama daha sonralarında o başka bir eve taşındı ve aramız açıldı.

şimdilik bu kadar diyeyim. umarım beğenirsiniz. Hatalarım varsa kusura bakmayın

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32